Prohlášení o přístupnosti

webové stránky obce Nupaky byly vytvořeny s respektem k pravidlům přístupnosti a bezbariérovosti tak, aby splňovaly  zásady dle platných legislativních norem, zejména pak vyhlášku Ministerstva vnitra č.64/2008 Sb. o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Uveřejňované informace jsou publikovány s využitím značkovacího jazyka HTML4, vzhled je formátován s využitím kaskádových stylů CSS, pro lepší uživatelský komfort využívají některé prvky JavaScript a open-source knihovnu jQuery.

Velikosti písma jsou uvedeny v relativních jednotkách a je možné je dle potřeby zvětšit uživatelským nastavením. Obsah je dostupný ve většině dostupných internetových prohlížečů. V případě prohlížečů starších verzí jsou možné odchylky v zobrazení poskytovaného obsahu, ale obsah je uživateli plně přístupný.

Výjimky

Odkazy, vedoucí na stránky mimo tento web jsou označeny barevně a podtržením. Mohou být otevírané do nového okna prohlížeče.
Na stránkách se mohou objevit odkazy na dokumenty, které jsou obvykle ve formátu PDF, DOC, XLS, PPT a jsou doplněny informací o jejich formátu. Dokumenty mohou být otevírané do nového okna prohlížeče, případně určeny pro stažení.

Pokud naleznete jakékoliv chyby, nedostatky, nebo překážky při práci s webem, kontaktuje prosím správce webových stránek a my se je pokusíme odstranit.

Děkujeme.

Kontakt na správce webu:
webmaster@nupaky.info